Jun 6

Holenderskie linie lotnicze KLM przygotowały super atrakcyjną promocję dla swoich klientów. Oferta „Europa w prezencie świątecznym” zachęca nas do zakupu biletów jako nietypowego ale jakże oryginalnego prezentu pod choinkę dla naszych najbliższych.

KLM

Królewskie Linie Lotnicze, są jednym z najbardziej znanych europejskich przewoźników. Bazą jest port lotniczy Amsterdam Schiphol. Holenderskie linie lotnicze należą do najstarszych i największych przewoźników świata. W maju 2004 roku holenderskie linie weszły w skład holdingu Air France- KLM Group i współpracują z amerykańskimi liniami lotniczymi Northwest Airlines. Grupa KLM posiada bardzo liczną flotę samolotów, ponad 170 samolotów, które docierają one do niemal każdego zakątka świata, oferując połączenia do 400 miast w 85 krajach. Szczególnie atrakcyjne przeloty KLM ma do krajów azjatyckich.

Wracając jednak do świątecznej promocji, na kupno biletu-prezentu mamy czasu do 23 grudnia, natomiast podróż zrealizowana musi zostać do 31 marca 2011. Oczywiście cena biletu obejmuje podróż w obie strony, wszystkie opłaty dodatkowe, związane z bagażem oraz podatki. Promocyjne ceny w ofercie „Europa w prezencie świątecznym” zaczynają się już od 520 złotych. Jako cel podróży możemy wybrać jedno z kilkunastu miast jakie obsługują królewskie linie KLM, m.in. Amsterdam, Marsylię, Madryd, Londyn, Barcelonę, Wieczne miasto Rzym, Luksemburg, Kopenhagę i wiele innych. Jedynym minusem jest fakt, iż, promocja obejmuje tylko i wyłącznie wyloty z lotniska w Warszawie, a więc dodatkowo czeka nas wyprawa do stolicy, może również samolotem? Bilety można już rezerwować na większości stron internetowych zajmujących się rezerwacją biletów online.

Warto również pamiętać, że wybierając podróż liniami KLM bierzemy udział w programie Flying Blue Miles. Zbierane w ten sposób punkty tzn. przebyte mile pozwalają nam uzyskać dodatkowe zniżki na bilety, a także uprawniają do otrzymania bardzo atrakcyjnych i ciekawych nagród rzeczowych.


leave a reply

You must be logged in to post a comment.

X