Feb 24

Włochy to kraj , który jest piękny cały rok. W sezonie letnim jest tutaj trochę tłoczno, dlatego można pomyśleć o wypoczynku w zimie, kiedy ludzi jest znacznie mniej. Wtedy taniej można zarezerwować hotele, zabukować bilet lotniczy, szybciej znaleźć miejsce w restauracji, czy bez kolejek skorzystać z atrakcji turystycznych. Już w najbliższych miesiącach można się wybrać tam z Ryanairem. Chcąc spędzić we Włoszech kilka dni, irlandzkie tanie linie mają bogatą propozycję połączeń, które pozwolą spędzić krótkie wakacje w tym uroczym kraju, a także bezproblemowo powrócić do domu.

Ryanair

W miesiącu lutym można spędzić w Bergamo kilka dni lecąc z Krakowa w terminie od 4 do 7. Z Łodzi istnieją dogodne połączenia od 27 do 30 stycznia od 3 do 6 lutego, od 17 do 20 lutego. Z lotniska w Poznaniu można polecieć od 22 do 25 stycznia, od 29 stycznia do 1 lutego, od 5 do 8 lutego, od 12 do 15 lutego, orz od 19 do 22 lutego. Lotnisko Mediolan- Bergamo znajduje się pięć kilometrów w okolicach od Bergamo oraz 45 kilometrów na północny wchód od Mediolanu. Pomiędzy lotniskiem a stacją kolejową kursuje autobus, w cenie niecałych 2 euro.

Bergamo to piękny obszar u podnóża gór. Jest to małe, przytulne miasteczko ale doskonale oddaje niesamowitą atmosferę tego kraju. Spacerując po uliczkach tego miasta można zwiedzić Piazza Vecchia- plac miejski, przy którym znajduje się Palazzo della Ragione -jeden z najstarszych pałaców we Włoszech. Spędzając chwile w tym uroczym miejscu można dostać się z łatwością do Mediolanu, Turynu czy Werony. Rezerwując bilet lotniczy od razu możesz znaleźć tanie noclegi w Bergamo.

Jednym z nich jest hotel Arli, który został niedawno oddany p remoncie. Można więc liczyć na wysoki standard, miłą obsługa i dobrą jakość wszystkich usług. Goście mogą korzystać w hotelu z sauny, masażu a także centrum odnowy biologicznej. We wnętrzu znajduje się także restauracja, która serwuje włoskie specjały, a także kuchnie europejską i wegetariańską. Prawdziwie włoskich win można skosztować w hotelowym barze.

Ryanair


leave a reply

You must be logged in to post a comment.

X