Apr 11

RyanairJuż od 30 kwietnia br., możliwe będzie latanie z liniami lotniczymi Ryanair do Anglii także ze Szczecina i Poznania. Tanie linie lotnicze postanowiły zwiększyć swoją ofertę ze względu na duże zapotrzebowanie turystów na loty na Wyspy Brytyjskie. W związku z tym, wychodząc naprzeciw swoim wiernym klientom, utworzone zostały dwa nowe połączenia: Szczecin – Bristol oraz Poznań – East Midlands. Pozwoli to dostać się do jeszcze większej ilości miejsc znajdujących się na terenie Anglii.

Pasażerowie chcący dostać się do Anglii właśnie z wyżej wymienionych polskich miast, będą mogli skorzystać z oferty Ryanair dwa razy w tygodniu. A mianowicie w czwartki i soboty. Loty ze Szczecina odbywają się raczej w godzinach wieczornych. Najwcześniejszy lot odbywać się będzie o godzinie 20:30, a najpóźniejszy o 21:50. Cena takiego przelotu wynosić będzie 144 złotych. W cenę biletu wliczony został podatek oraz opłaty lotniskowe. Bilety lotnicze oferowane przez tego przewoźnika w takiej cenie na pewno będą zachęcały do korzystania z tej oferty.

Jeśli chodzi o poznańskie lotnisko, to tamtejsze loty do Anglii odbywać się będą w godzinach popołudniowych. Najwcześniej lecieć będzie można o godzinie 15:00, a najpóźniej o 16:15. Cena jest taka sama jak w przypadku lotu ze Szczecina.

Irlandzki przewoźnik, znany dzięki swemu kontrowersyjnemu prezesowi, ciągle się rozwija, dokładając nowe połączenia. Dzięki temu, klienci korzystający z tych tanich linii lotniczych, mają szeroki wybór kierunków. Warto wspomnieć, że połączenie uruchomione w Poznaniu, jest już jedenastym, jakie obsługuje Ryanair. Wskazuje to na to, jak bardzo firma chce wychodzić naprzeciw swoim klientom i jak dba o to, aby mogli podróżować w różne strony świata. Firma lotnicza zaczyna działać w coraz większej ilości polskich miast, tworząc coraz więcej kierunków podróży. W związku z tym, jeśli ktoś zdecyduje się na podróżowanie tymi liniami lotniczymi, na pewno nie będzie tego żałował. Będzie się miało duży wybór. Dzięki temu, z pewnością można będzie rozwijać się pod kątem podróżowania bez żadnych, nawet najmniejszych ograniczeń. Dla prawdziwych podróżników będzie to stanowiło z pewnością niezwykle dobrą sytuację. Ciekawa oferta z pewnością przyciągnie stałych, jak i nowych zadowolonych klientów.


Comments are closed.

X